Gemeente Meerssen | Leden Gemeenteraad

Artikel Leden Gemeenteraad

De gemeenteraad van de gemeente Meerssen telt 17 raadsleden.

Lokaal DNA
Lokaal DNA

Raadslid Bjorn Molling
B.P.J. (Bjorn) Molling
e-mail: bjorn.molling@meerssen.nl
gsm: 06-54634157

Raadslid Hay Dolmans
H.E.G.M. (Hay) Dolmans
e-mail: hay.dolmans@meerssen.nl
gsm: 06-21835486

Raadslid Björn Hendriks
B.F.M. (Björn) Hendriks
e-mail: bjorn.hendriks@meerssen.nl
gsm: 06-25525426

Raadslid Bert Ummels
H.J.M. (Bert) Ummels
e-mail: bert.ummels@meerssen.nl
gsm: 06-11754902

Raadslid Inge Smeets
I.E.G. (Inge) Smeets
e-mail: inge.smeets@meerssen.nl
tel. 14 043

Raadslid Nicole Ramakers
N.H.H. (Nicole) Ramakers
e-mail: nicole.ramakers@meerssen.nl
gsm: 06-58862402

Raadslid Stan Schrouff
S.J.W. (Stan) Schrouff
e-mail: stan.schrouff@meerssen.nl
gsm: 06-54905497

BRUG-M
BRUG-M

Raadslid Jan Gulikers
J.J.M. (Jan) Gulikers
e-mail: jan.gulikers@meerssen.nl
gsm: 06-20428032

Raadslid Tiny Gorissen
H.M.M. (Tiny) Gorissen
e-mail: tiny.gorissen@meerssen.nl
gsm: 06-42512113

Raadslid Jacques Arntz
Drs. J.A.M. (Jacques) Arntz
e-mail: jacques.arntz@meerssen.nl
gsm: 06-55193099

Raadslid Gerrit van der Bijl
Mr G. (Gerrit) van der Bijl
e-mail: gerrit.van.der.bijl@meerssen.nl
gsm: 06-51783900

Raadslid René Gerards
René Gerards
e-mail: rene.gerards@meerssen.nl
gsm: 06-46121870

KIJK!!!
KIJK!!!

Raadslid Andreas Pohle
Drs A.H.G. (Andreas) Pohle
e-mail andreas.pohle@meerssen.nl
gsm: 06-26906691

Raadslid Gea Meijers
G. (Gea) Meijers
e-mail: gea.meijers@meerssen.nl
gsm: 06-46461075

CDA
CDA


Raadslid Jack Aarts
J.E.M. (Jack) Aarts

e-mail: jack.aarts@meerssen.nl
gsm: 06-25333535

Raadslid Agnes Jonkhout
A.M.A. (Agnes) Jonkhout
e-mail: agnes.jonkhout@meerssen.nl
gsm: 06-16437178

Het Origineel
Het Origineel

Raadslid André Gruyters
A.P.J. (André) Gruyters
e-mail: andre.gruyters@meerssen.nl
gsm: 06-10470832 

Voorzitter van de raad

Burgemeester Mirjam (M.A.H.) Clermonts-Aretz
Postbus 90, 6230 AB Meerssen
telefoon 14 043

Raadsgriffier

mr. Yarka Dreessen
Postbus 90, 6230 AB Meerssen
telefoon 043-3661674
e-mail: yarka.dreessen@meerssen.nl

Griffiemedewerker / plv griffier

Randy Wanten
Postbus 90, 6230 AB Meerssen
telefoon 043-3661764
e-mail: randy.wanten@meerssen.nl