Terug
Snelzoeken

Artikel Vertrouwenscommissie

De vertrouwenscommissie is belast met de voorbereiding voor de aanbeveling tot benoeming van de burgemeester en is daarnaast aangewezen voor het houden van klankbordgesprekken met de burgemeester en die ook als taak heeft het voorbereiden van de aanbeveling tot herbenoeming van de burgemeester.

Elke fractie uit de Gemeenteraad is met 1 lid vertegenwoordigd in de Vertrouwenscommissie.

Agnes Jonkhout
Voorzitter Vertrouwenscommissie

A.M.A. (Agnes) Jonkhout
e-mail: agnes.jonkhout@meerssen.nl
gsm: 06-16437178

Raadslid Bjorn Molling
B.P.J. (Bjorn) Molling

e-mail: bjorn.molling@meerssen.nl
gsm: 06-54634157

Andreas Pohle
Drs. A.H.G. (Andreas) Pohle

e-mail andreas.pohle@meerssen.nl
gsm: 06-26906691

Raadslid Roger Thijssen
R.A.A. (Roger) Thijssen

e-mail: roger.thijssen@meerssen.nl
gsm: 06-20111314

Remco Vertommen
R.H.A. (Remco) Vertommen

e-mail: remco.vertommen@meerssen.nl
gsm: 06-43237604

Raadslid Sjraar Hovens
G.D.M. (Sjraar) Hovens
e-mail: sjraar.hovens@meerssen.nl
gsm: 06-23455295