Terug
Snelzoeken

Artikel Leden Gemeenteraad

BRUG-M

De gemeenteraad van de gemeente Meerssen telt 17 raadsleden.

BRUG-M

Raadslid Tiny Gorissen
H.M.M. (Tiny) Gorissen

e-mail: tiny.gorissen@meerssen.nl
gsm: 06-42512113

Raadslid Jacques Arntz
Drs. J.A.M. (Jacques) Arntz

e-mail: jacques.arntz@meerssen.nl
gsm: 06-55193099

Raadslid Gerrit van der Bijl
Mr G. (Gerrit) van der Bijl

e-mail: gerrit.van.der.bijl@meerssen.nl
gsm: 06-51783900
De heer Van de Bijl wordt op dit moment vervangen door mw. Angelique van Geel

Raadslid Sjraar Hovens
G.D.M. (Sjraar) Hovens
e-mail: sjraar.hovens@meerssen.nl
gsm: 06-23455295

Lokaal DNA
Lokaal DNA

Raadslid Bjorn Molling
B.P.J. (Bjorn) Molling
e-mail: bjorn.molling@meerssen.nl
gsm: 06-54634157

Raadslid Hay Dolmans
H.E.G.M. (Hay) Dolmans
e-mail:  hay.dolmans@meerssen.nl
gsm: 06-21835486

Raadslid Bert Ummels
H.J.M. (Bert) Ummels
e-mail: bert.ummels@meerssen.nl
gsm: 06-11754902

CDA
CDA

Agnes Jonkhout
A.M.A. (Agnes) Jonkhout
e-mail: agnes.jonkhout@meerssen.nl
gsm: 06-16437178

Dani In de Braekt
D.J.V. (Dani) In de Braekt
e-mail: dani.in.de.braekt@meerssen.nl
gsm: 06-42796682

Raadslid Jack Aarts
J.E.M. (Jack) Aarts

e-mail: jack.aarts@meerssen.nl
gsm: 06-25333535

KIJK!!!
KIJK!!!

Andreas Pohle
Drs A.H.G. (Andreas) Pohle

e-mail andreas.pohle@meerssen.nl
gsm: 06-26906691

Helmie Smeets
W.A.M. (Helmie) Smeets

e-mail: helmie.smeets@meerssen.nl
gsm: 06-16420006

Raadslid Marcel Dassen
H.M.M. (Marcel) Dassen
e-mail: marcel.dassen@meerssen.nl
gsm: 06-11361346

FOCUS
FOCUS

Raadslid Roger Thijssen
R.A.A. (Roger) Thijssen

e-mail: roger.thijssen@meerssen.nl
gsm: 06-20111314

Raadslid Bjorn Hendriks
B.F.M. (Björn) Hendriks

e-mail: bjorn.hendriks@meerssen.nl
gsm: 06-25525426

Het Origineel
Het Origineel

Raadslid André Gruyters
A.P.J. (André) Gruyters
e-mail: andre.gruyters@meerssen.nl
gsm: 06-10470832

Foto volgt
P.L.L. (Peggy) Laugs
e-mail: peggy.laugs@meerssen.nl 
gsm: 06-52695103

-----------

Voorzitter van de raad
Burgemeester Mirjam (M.A.H.) Clermonts-Aretz
Postbus 90, 6230 AB Meerssen
telefoon 14 043

Raadsgriffier
mr. Yarka Dreessen
Postbus 90, 6230 AB Meerssen
telefoon 043-3661674
e-mail: yarka.dreessen@meerssen.nl