Terug
Snelzoeken

Artikel Werkgeverscommissie

De Werkgeverscommissie oefent het werkgeverschap uit ten aanzien van de Griffier en de overige op de griffie werkzame ambtenaren, zoals dat door de gemeenteraad aan haar is gedelegeerd.

Elke raadsfractie levert één lid aan de Werkgeverscommissie.

Remco Vertommen
Voorzitter Werkgeverscommissie
R.H.A. (Remco) Vertommen
e-mail: remco.vertommen@meerssen.nl
gsm: 06-43237604

Raadslid Marcel Dassen
Plaatsvervangend voorzitter Werkgeverscommissie
H.M.M. (Marcel) Dassen
e-mail: marcel.dassen@meerssen.nl
gsm: 06-11361346

Agnes Jonkhout
A.M.A. (Agnes) Jonkhout

e-mail: agnes.jonkhout@meerssen.nl
gsm: 06-16437178

Raadslid Bert Ummels
H.J.M. (Bert) Ummels

e-mail: bert.ummels@meerssen.nl
gsm: 06-11754902

Raadslid Bjorn Hendriks
B.F.M. (Björn) Hendriks

e-mail: bjorn.hendriks@meerssen.nl
gsm: 06-25525426

Raadslid Sjraar Hovens
G.D.M. (Sjraar) Hovens

e-mail: sjraar.hovens@meerssen.nl
gsm: 06-23455295