Terug
Snelzoeken

Nieuwsbericht Zaterdag 14 september: Opening expositie ''Oorlog, bezetting en bevrijding' in het Erfgoedhuis

Gepubliceerd op: 12 september 2019 13:55

Bevrijding 75 jaar
De kleinschalige expositie 'Oorlog, bezetting en bevrijding' wordt op zaterdag 14 september om 15.00 uur geopend in het Erfgoedhuis in Meerssen. De expositie is daarna t/m 29 september te bezoeken. Entree vrij.

Er is beeldmateriaal van de bevrijding van de vijf kernen van onze gemeente. Tevens worden werken van de Syrische beeldend kunstenaar Ahmed Kleige over het thema 'Oorlog' tentoongesteld. Ahmed is gevlucht uit de verwoeste stad Aleppo.

Bovendien wordt deze middag een documentaire gepresenteerd van lokale omroep Meer Vandaag met interviews met inwoners van onze gemeente, die de oorlog en de bevrijding zelf hebben meegemaakt.