Gemeente Meerssen | Onthulling Archeo Route Limburg in Geulle aan de Maas

Nieuwsbericht Onthulling Archeo Route Limburg in Geulle aan de Maas

Gepubliceerd op: 18 mei 2022 10:35

Nieuwe fase snelle fietsroute Meerssen-Maastricht
In de Archeo Route Limburg komen de verhalen achter het Limburgse verleden tot leven. De belangrijkste archeologische plekken van deze route zijn gemarkeerd met een opvallend kunstwerk in de vorm van een speer.

Zichtbaar verleden

Bij de speerpunten kunnen de bezoekers met hun mobiele telefoon het verhaal van een plek ontdekken door het downloaden van de Archeo Route Limburg app. Door gebruik te maken van de app wordt de bijzondere geschiedenis van elke plek virtueel tot leven gewekt.

De route wordt momenteel uitgebreid met tien nieuwe locaties langs de Maas. Samen vertellen de 10 speerpunten het verhaal van de Maas als levensader van Limburg. Een van de nieuwe speerpunten bevindt zich in Geulle aan de Maas (bij het voetveer).

Onthulling

De onthulling van het speerpunt aan Geulle aan de Maas (locatie Aan de Maas 14 bij het voetveer) vindt plaats op 1 juni aanstaande.

Programma

  • 14.00 uur: welkomstwoord door Peter Hovens (wethouder Toerisme Meerssen)
  • 14.10 uur: verhaal van de plek door Marieke Koppelmans (programmamanager Limburgs Museum)
  • 14.20 uur: toelichting app door Joep Steinhage (Limburg Marketing)
  • 14.25 uur: onthulling door Peter Hovens en Joep Steinhage

Belangstellenden zijn van harte uitgenodigd de onthulling bij te wonen. Meer info over de Archeo Route Limburg vindt u op hun website