Gemeente Meerssen | Noodweer in Zuid-Limburg: in onze gemeente voornamelijk meldingen omgeving Meerstraat Bunde

Nieuwsbericht Noodweer in Zuid-Limburg: in onze gemeente voornamelijk meldingen omgeving Meerstraat Bunde

Gepubliceerd op: 20 mei 2022 16:55

Noodweer in Zuid-Limburg: in onze gemeente voornamelijk meldingen omgeving Meerstraat Bunde
Vanmiddag werd Zuid-Limburg getroffen door hevige onweersbuien. Gemeenten, Veiligheidsregio Zuid-Limburg en Waterschap Limburg hebben de situatie nauwlettend in het oog gehouden. Op veel plaatsen is schade ontstaan.

In de gemeente Meerssen zijn met name meldingen binnengekomen uit de omgeving Meerstraat in Bunde. Het gaat (tot nu toe) voornamelijk over omgevallen of beschadigde bomen, takken op de weg, pannen van het dak en dergelijke. Burgemeester Mirjam Clermonts-Aretz is ter plekke de situatie gaan bekijken.  

Wie moet ik bellen bij Wateroverlast