Gemeente Meerssen | Herhaling tv-serie 'Hier is mijn vaderland' met Gemeente Meerssen in de hoofdrol

Nieuwsbericht Herhaling tv-serie 'Hier is mijn vaderland' met Gemeente Meerssen in de hoofdrol

Gepubliceerd op: 10 november 2020 09:10

Hier is mijn Vaderland - Meerssen in de hoofdrol
Begin oktober startte regionale omroep L1 met de nieuwe tv-serie 'Hier is mijn vaderland'. In elke aflevering stond een Limburgse gemeente centraal. De gemeente Meerssen mocht toen de spits afbijten. Heeft u de uitzending gemist of wilt u hem nog een keer zien? Aanstaande zondag 15 november (herhalingen: dinsdag en vrijdag) zendt L1 TV het programma nogmaals uit.  

In de 25 minuten durende aflevering (naar een idee van regisseur Maurice Nijsten en assistente Dénise Nijsten) passeert veel moois uit onze gemeente de revue. De serie wordt gepresenteerd door Fabienne Nijsten. De opnames voor de serie hebben verspreid over een jaar plaatsgevonden in de vijf woonkernen van de gemeente Meerssen. Gelukkig waren de meeste opnames achter de rug vóór de corona lockdown.

Herhaling

Heeft u de uitzending gemist of wilt u nogmaals zien? Vanaf 15 november gaat L1 televisie de eerste 6 afleveringen van “Hier is mijn vaderland” herhalen. De aflevering over onze gemeente kunt u zien op zondag om 14.00 uur, herhalingen op dinsdag en vrijdag.