Nieuwsbericht Gemeente Meerssen scoort gemiddeld op misdaadmeter

Publicatiedatum: 19 mei 2017 12.45 uur

Misdaadmeter
Het Algemeen Dagblad doet elk jaar onderzoek naar veiligheid in Nederland. Het AD kijkt daarbij naar tien soorten delicten. Op basis hiervan presenteert deze krant de jaarlijkse misdaadmeter. Het overzicht 2016 is onlangs gepresenteerd. De gemeente Meerssen is dit jaar terug te vinden op plaats 174 (van 390 gemeenten). Hiermee behoort onze gemeente tot het gemiddelde. Ondanks het gegeven dat onze gemeente dit jaar 19 plaatsen op de ranglijst is gestegen, zijn de cijfers op de meeste thema's gelijk gebleven of zelfs gedaald. De stijging op de meter wordt veroorzaakt doordat het aantal autodiefstallen is gestegen. Deze trend is ook herkenbaar in enkele omliggende gemeenten.

Misdaadmeter