Gemeente Meerssen | Asbest gedumpt - heeft u iets gezien?

Nieuwsbericht Asbest gedumpt - heeft u iets gezien?

Gepubliceerd op: 21 september 2022 15:20

Asbest afval 2
Herkent u deze asbest golfplaten of weet u waar deze platen van afkomstig zijn? Meld dit bij Meld Misdaad Anoniem. Dit is namelijk een milieudelict.

Over milieudelicten

Met enige regelmaat vinden er milieudelicten plaats in de gemeente Meerssen. Denk hierbij aan het dumpen van afval, meubilair, plastic afval. Ook milieu-overtredingen zoals het dumpen van verfblikken, plastic kannen met inhoud, asfalt dakbedekking, asbest golfplaten of oude vloerbedekking komen elke week voor binnen onze gemeente.

Asbest afval
Herkent u spullen die gedumpt zijn? Maak dan een melding. Dit kan via de gemeente. Als u liever anoniem wilt melden, dan kan dat via de website Meld Misdaad Anoniem. Hier vindt u een telefoonnummer (0800-7000) en een digitaal meldformulier. Zo houden we samen onze gemeente schoon.

Het opruimen van al deze dumpingen betaalt de gemeente Meerssen. Ook u betaalt hieraan mee in de vorm van de gemeentelijke belastingen. Dus laat het weten als u gedumpt afval ziet.