Artikel Werkgeverscommissie

De Werkgeverscommissie oefent het werkgeverschap uit ten aanzien van de Griffier en de overige op de griffie werkzame ambtenaren, zoals dat door de gemeenteraad aan haar is gedelegeerd. Elke raadsfractie levert één lid aan de Werkgeverscommissie.

Agnes Jonkhout

Voorzitter Werkgeverscommissie

A.M.A. (Agnes) Jonkhout
e-mail: agnes.jonkhout@meerssen.nl
gsm: 06-16437178

Remco Vertommen

Plaatsvervangend voorzitter Werkgeverscommissie

R.H.A. (Remco) Vertommen
e-mail: remco.vertommen@meerssen.nl
gsm: 06-43237604

Raadslid Gerrit van der Bijl

1e vervanging

Mr G. (Gerrit) van der Bijl
e-mail: gerrit.van.der.bijl@meerssen.nl
gsm: 06-51783900

Raadslid Bert Ummels

H.J.M. (Bert) Ummels

e-mail: bert.ummels@meerssen.nl
gsm: 06-11754902

Raadslid Marcel Dassen

H.M.M. (Marcel) Dassen

e-mail: marcel.dassen@meerssen.nl
gsm: 06-11361346

Raadslid Bjorn Hendriks

B.F.M. (Björn) Hendriks

e-mail: bjorn.hendriks@meerssen.nl
gsm: 06-25525426